Opzoek naar een windsurfmaatje om samen te gaan surfen? Plaats het hier! Ook kan je nog lekker napraten over de surfdag!!
Geen reactie op maatje verzoek gehad maar ben uiteindelijk toch gegaan  . Prachtig weer en wind waaide om 930 uur al aardig. 7,3 opgezet en gaan. Het was echt top, juiste maat zeil en continu keihard planeren. Om 11 uur ging de windknop om  en ging echt veel harder waaien. Zeil tandje strakker en weer gaan. 12 uur kwam er toch een maatje aan. Toch maar eens de windmeter gepakt; stoten 23 knopen en 19 gemiddeld. En lucht waaide gewoon nog meer schoon. Had makkelijk 6.3 op kunnen zetten maar had voor het laatste uurtje gen zin om om te tuigen. Dus lichtelijk  overpowered met 7.3 blijven varen. Om 1315 uur gestopt en vrouw opgehaald. Wat een topsessie! 
-

Marcello
- Die-hard windsurfer

-
- Berichten: 1447
- Geregistreerd: do sep 30, 2004 8:47 pm
- Surfspullen: Net voldoende!
Vanmiddag wat overuren opgenomen en 14.30u aangekomen bij Skyline. Daar zonnetje en 5.3 weer.Lappie opgetuigd en 80l gepakt weg was de zon  Toch maar het water in en met dat setje was het maar net aan wegkomen en terug wat klunen. Meteen mijn 92 gepakt en zeil wat losser, weer minimaal en weer een stukje klunen. teruggekomen was na een bakkie thee de wind nog meer afgenomen. 5.9 had waarschijnlijk wel gekunt maar ik geloofd het wel. vd week komen er meer dagen 
-

Jeroensurf
- Elite windsurfer

-
- Berichten: 8950
- Geregistreerd: za nov 22, 2003 3:30 pm
- Surfspullen: 5-Oceansails, Witchcraft, TL, MUFin,CAAS, Starboard+ Naish sups
- Teamrider: Zuidwest6.nl + 5Oceans sails
ja he, was t nu Westeinder of Zandvoort... Ik was ff op de Westeinder, kon 's ochtends niet en tegen de tijd dat ik op Wijk het water had opgekund zou het half 3 zijn, dat gokje niet gemaakt. Anyway Van 14u tot 17:30 gevaren, 6.2 redelijk strak gezet op de freestylert. Wind draaide later wel redelijk naar west, lastig wegkomen langs de watertoren. Verder niet nat geworden of zo. 76 bochtjes: 
-

ultraprime
- Windsurf guru

-
- Berichten: 2047
- Geregistreerd: wo jun 21, 2006 6:46 pm
- Surfspullen: JP FS 107pro & FSW 85pro, F2 Rebel 75 & Rave 84, NP Alpha's, MauiSails Gieken,
-
Ja, was het in 1 keer zat... Of m'n GPS te laat onderweg weer aangezet na een kleine pauze, dat zou ook zo maar kunnen!
-

ultraprime
- Windsurf guru

-
- Berichten: 2047
- Geregistreerd: wo jun 21, 2006 6:46 pm
- Surfspullen: JP FS 107pro & FSW 85pro, F2 Rebel 75 & Rave 84, NP Alpha's, MauiSails Gieken,
-
Haha 76 bochtjes, heb je ze geteld? :-p
-
windsurfpiet
- Funboarder in spe

-
- Berichten: 182
- Geregistreerd: za maart 21, 2009 9:09 pm
- Surfspullen: Fanatictic Freewave 86 & 105 - Shark 130 / NP 4,5 & 5,0 & 5,8 - Gaastra 7,5
Keer terug naar Surfmaatje
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Kale, mikeO en 5 gasten
|